Dziękujemy za wzięcie udziału w kursie

  Aby uzyskać certyfikat ukończenia kursu wypełnij Ankietę z początku kursu, rozwiąż test i wyślij zgłoszenie.

  Zgłoszenie otrzymania certyfkatu

   Twórcy

   Agnieszka Grochala

   Manager ds. Rekrutacji

   Pracuje w firmie BPO Network jako manager ds. rekrutacji. Cały swój zespół prowadzę od lat zdalnie. Nowe osoby uczę jak to wygląda. Delegowanie pracą zdalnie wydaje mi się proste i oczywiste, ale wiem, że nie jest tak dla każdego. Połączenie całej swojej wiedzy oraz innych w jedną całość dostępną dla każdego daje mi poczucie, że mogę pomoc. A jeśli ktoś pomimo dostępnej wiedzy nadal woli, żeby pracownikami zdalnymi zajął się dla nich ktoś inny może skorzystać ofert zdalni.pl czy bponetwork.pl

   Mieszkam w Szczecinie i pracuje jako osoba niepełnosprawna. W wieku 23 lat niespodziewanie dowiedziałam się, że moje nerki są niesprawne. Prawie od razu przeszłam terapię dializ, a następnie przeszczep. Chcąc zadbać o swoje zdrowie i nadal budować karierę zdecydowałam się na pracę zdalną. Stworzenie kursu było dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale też ekscytującą próbą własnych sił i ambicji.

   W życiu prywatnym jestem mamą kotka Franka oraz kundelka Gucia. Kocham tematy związane z psychologią, mową niewerbalną której obecnie się uczę oraz coachingiem. Nawet pochwalę się, że w Maju 2021 będę przystępować do certyfikacji międzynarodowej Coacha ICE. Rozmowy z ludźmi i pomoc im to jest właśnie to co sprawia mi największą radość.

   Bogusia Bińkowska

   Copywriter

   Bogusia Bińkowska, lat 42. 1-wsza grupa inwalidzka. Od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) typu Werdniga Hoffmana. Jestem osobą oczytaną, sumienną, operatywną i komunikatywną. Łatwo nawiązuję kontakty oraz zdobywam zaufanie innych osób i generalnie bardzo dobrze współpracuje mi się z ludźmi.

   Od ponad 15 lat pracuję zdalnie wykonując różnego rodzaju zadania, w tym m.in. jako operator wprowadzania danych, analityk internetowy oraz pomoc merytoryczna, gdzie moim zadaniem było szkolenie nowo rekrutowanych pracowników, jak również nadzorowanie i sprawdzanie jakości ich pracy. Pozostałe działy, w których pracowałam to Promocje i Przetargi.

   Aktualnie wykonuję pracę copywritera, pisząc artykuły na stronę zdalni.pl. Wcześniej natomiast zajmowałam się również tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych wraz z opracowywaniem szaty graficznej, obróbką zdjęć itd. Ponadto – dzięki znajomości wielu programów komputerowych – wykonywałam też inne drobniejsze prace, typu: projekty graficzne okładek i opakowań, loga itp.

   Zainteresowania i pasje, to w dużym skrócie, przede wszystkim: malarstwo, grafika komputerowa, fotografia, literatura, dobre kino, muzyka, podróże i piłka nożna. Uwielbiam! 🙂

   Monika Łojba

   Copywriter

   Jestem studentką Dziennikarstwa Audiowizualnego II stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam także wykształcenie z zakresu pedagogiki specjalnej. Od listopada pracuję dla BPO Network, jako Copywriterka i autorka tekstów. Piszę również artykuły do czasopism oraz prowadzę fanpage na Facebook’u pt.: „Tak to jest – mniej więcej”.

   W dużej mierze zajmuję się tematyką osób z niepełnosprawnością oraz dostępności, jednak nie są to jedyne tematy. W swoich tekstach dzielę się nie tylko swoją wiedzą, ale też opieram się na własnych doświadczeniach.

   W życiu codziennym realizuję się twórczo oraz sportowo i spełniam swoje pasje, nawet, jeśli na pozór nie wydają się być osiągalne dla osób niedowidzących.

   Kamil Sztefko

   Web Developer

   Jestem Web Developerem samoukiem, dla niewtajemniczonych w żargon IT, programistą specjalizującym się w oprogramowaniu internetowym – strony, sklepy i aplikacje internetowe. Swoje umiejętności zdobyłem i nadal zdobywam ucząc się z darmowych i płatnych kursów internetowych, wszelkiego rodzaju tematycznych blogów, forów i kanałów video a także poprzez ciągłą praktykę w pracy jak i dodatkowe zlecenia.

   Prywatnie jestem szczęśliwym kawalerem poruszającym się na wózku inwalidzkim co jest spowodowane wypadkiem na motocyklu, którego doznałem w 2013 roku. Prowadzę raczej minimalistyczny tryb życia, jestem bardzo otwarty na świat i wszelkiego rodzaju informacje. Poza branżą IT interesuje się różnymi nietypowymi tematami takimi jak: psychologia, socjotechnika, metafizyka, ufologia i zjawiska paranormalne oraz zdrowiem naturalnym.

   Moje motto brzmi: Każdego dnia staraj się być lepszy od tego kim byłeś wczoraj.

   Zapraszam na moją stronę kamilsztefko.pl